TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ BAŞKAN ...

TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ BAŞKAN ...

 

www.haber2000.com

TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ BAŞKAN..

Bu zor günlerde gelecek kaygısı taşımadan, bölge ve zümre ayrımı yapmadan ve her türlü engellemelere rağmen kısıtlı imkanlarla vatandaşa her alanda sahip çıkan Başkana teşekkür ediyoruz..

 Dünyayı yakıp kavuran, on binlerce insanın canına mal olan ve halen can almaya devam eden Coronavirüs-covit19 hastalığı hakkında bütün dünyada alınan tedbirler gibi ülkemizde de çeşitli tedbirler alınmaktadır.

Özellikle Hastane alt yapımızın yeni  ve yaygın olması ve Doktorlarımızın yetkin ve özverili çalışmaları Memnuniyet vericidir ve Dünya kamuoyunda dikkat çekicidir.

 

Bir başka dikkat çekici çalışma ise, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur YAVAŞ bütün engellemelere ve imkansızlıklara rağmen adeta devlet gibi çalışıyor olmasıdır.

 Vatandaşın bu zor gününde, Ankara sokaklarında, evlerinde kime sorsanız Başkan Mansur Yavaş’ın talimatıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi harıl, harıl vatandaşın kapısına kadar hizmet götürdüğü gözlemleniyor.

Bu durum son derece memnuniyet vericidir ve vatandaşımızın dikkatinden kaçmamaktadır.

Bu çalışmalar şunu gösteriyor ki; Yerel yönetimlerin imkanları genişletilirse, kaynakları çoğaltılır ve merkezi Hükümet tarafından yeterince desteklenirse sosyal hizmetler gereği gibi yapılır ve merkezi hükümetin yükü de hafiflemiş olur.

Bir diğer konu ise, çalışmalar bu özveri ve yoğunlukta devam ederse gelecek yerel yönetim seçimlerinde halkımız bunun karşılığını müspet olarak partimize verecektir.

Görünen budur, bu da memnuniyet vericidir.