CHP İLÇE BİNASI AÇILIŞI

CHP İLÇE BİNASI AÇILIŞI

CHP İLÇE BİNASININ AÇILIŞINDA, “CHP İKTİDAR HAREKETİ”NE BÜYÜK İLGİ

CHP Etimesgut İlçe örgütünün yeni binası büyük bir misafir kalabalığı eşliğinde törenle hizmete açıldı

www.haber2000.com

 

Ankara- Etimesgut ilçesi CHP teşkilatının yeni binası kalabalık toplulukla törenle hizmete açıldı.

 

CHP İlçe örgütünün yeni binasının açılışı renkli görüntülere neden oldu.

 

CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz’ın davetlisi olarak, törene; CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kuşoğlu, Yıldırım Kaya, Ankara milletvekilleri Gamze Taşçıer , Servet Ünsal, İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, CHP YDK üyesi Av. Erdoğan Kılıç, Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener,  İl başkan Yardımcıları, Yenimahalle Belediye Başkanı Feti Taşar, İlçe Başkan Yardımcıları Ali Uygun, Ertok Erdal ile birçok ilçe başkanı katıldı

 

Törene ayrıca kısa bir zaman önce oluşturulan ve hızlı bir şekilde yurdun her tarafında örgütlenen, kuruluş amacında; CHP’nin hızlı bir şekilde iktidara ulaşması için, yurt genelinde birliği sağlayıp, halka inmek ve toplumsal olaylarla yakından ilgilenme ilkesisini taşıyan “CHP İKTİDAR HAREKETİ”nin Başkanı Rufay Karahan, yöneticileri Dr. Nilgün Gülenbay, Gazi Bayram Topçu, Gülderen Özafacan Zeğerek, Dr. Murat Yanık, Hikmet Tepe ve Aysel Karaca’da katıldı.

 

CHP İktidar Hareketinin;içle binasının açılış törenine Pasta ve çiçekle gelmesi de dikkat çekti.

CHP Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekillerinin yanı sıra partililer; CHP İktidar Hareketi yöneticilerine  yakın ilgi gösterip, Hareket ve çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.


Bu Haber 104836 Defa Okunmuştur