CHP İKTİDAR HAREKETİ AYAŞ ÇALIŞMALARI-1

CHP İKTİDAR HAREKETİ AYAŞ ÇALIŞMALARI-1

CHP İKTİDAR HAREKETİ; ANKARA YOLLARINDA ..                            CHP VE MİLLİ İTTİFAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA                  DESTEK OYLAR TOPLUYORLAR

    31 Mart 2109 Yerel Seçimleri için Belediye Başkan Adaylarına “artı” destek gezileri başlatan CHP İktidar Hareketi yönetimi, bu kez Ankara’nın Ayaş ilçesinde idiler.

    Kısa zaman önce kurulmasına rağmen, CHP tabanında ve toplumun çeşitli kesimlerinde hareket faaliyetlerinin geçerliliğini kabul ettiren; CHP İktidar Hareketi Genel Merkez yönetimi, 31 Mart 2109 Yerel Seçimlerinde CHP’nin ve Millet İttifakının ortak olarak gösterdiği Belediye Başkan Adaylarına “Artı destek” planı ile destek gezilerini sürdürüyor..

HAREKETİN, ANKARA DESTEK TURLARI

      Geçen hafta Millet ittifakının Mamak Belediye Başkan Adayı Adnan Demirci’yi ziyaret edip, destekler veren CHP İKTİDAR HAREKETİ Rufay Karahan başkanlığında ki Merkez yönetimi, bu kez de Ayaş ilçesine giderek, CHP Belediye Başkan adayı Ali Başkaraağaç’a destek ziyaretinde bulundular..

Belediye Başkan adayı Ali Başkarağaç’ın seçim bürosunu ziyaret eden Rufay Karahan başkanlığında ki CHP İktidar Hareketi yönetimi, her konuda destek vermeye hazır olduklarını ilettiler.

Destek ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Ali Başkaraağaç, Ayaş halkının kendisine geçmişte olduğu gibi güven duyduğunu hatırlatarak, “Bu yerel seçimi de kazanıp, Ayaş halkına eşit hizmet götürmeyi kaldığımız yerden sürdüreceğiz” dedi

 

CHP İktidar Hareketi Başkanı Rufay Karahan ise; Türkiye’nin zor günler geçirdiğini, ekonominin çöktüğünü, mutfaklarda ki yangınların her geçen gün yükseldiğini, işsizlik rakamının  5 milyonu geçtiğini, üreticilerin çaresizlikten artık  üretmez hale getirildiğini, hayvancılık sektörünün ise iflas ettiğine işaret ederek;

“Dikkat edilir ise Cumhur ittifakının liderleri ve adayları sahalarda, ekranlarda sürekli ‘beka’ vurgusu yaparak, ekonomiden, işsizlikten, tarımdan hiç söz etmemekteler.. Edemezler.. Savunacak halleri kalmadı.. Bu yüzden dikkatleri başka yöne çekmek ve seçmenlere ‘ülke tehlikede’ mesajı verme telaşındalar..

Biz Hareket olarak, ülke genelinde saha çalışmalarımızı başlattık.. Biz bölgelerde ki adaylarımıza ‘artı destek’ sunmaya özen gösteriyoruz.. Nedir bu ‘artı destek?’..

Hareketimizin yönetiminde ki arkadaşlarımızın bölgelerde bulunan yakınları ve yakınlarının; yakınlarını ziyaret ederek, CHP ve Milli ittifak adaylarına neden oy desteği vermeleri gerektiğini anlatıp, oy istiyoruz.. Bunda da önemli faydalar elde ediyoruz..

     Demokrasi ve insan hakları adına, bölge kalkınmaları adına bu yerel seçimleri mutlaka kazanmamız lazım.. Herkes kendine düşen görevi yerine getirir ise demokrasiye de, huzura da kavuşmamız kaçınılmazdır.. Bu duygu ile de Ayaş’ın cadde ve sokaklarını da gezerek, Belediye Başkan adayımız Sayın Ali Başkaraağaç’a çeşitli kesimlerden oy istedik” dedi  22.02.2019

www.haber2000.com