ÇALIŞMA MERKEZİNDE İLK TOPLANTI

ÇALIŞMA MERKEZİNDE İLK TOPLANTI

CHP İKTİDAR HAREKETİ ANKARA'DA kendi çalışma merkezinde kalabalık bir katılım ile ilk toplantısını gerçekleştirdi..

Milletvekili ve Belediye Başkan Aday adayları, eski milletvekilleri, çeşitli Sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri tarafından kurulan ve CHP içinde birlik- beraberliği koruma hedefi taşıyan, “Biz parti içinde muhalefet değil, partinin iktidar koluyuz, CHP’yi hak ettiği yere taşımak için varız” diyerek yola çıkan CHP İktidar Hareketi, Ankara- Kızılay semtinde ki Merkez Bürosunda kalabalık bir grup ile Yönetim ve Danışma Kurulu toplantısını gerçekleştirdi..

 

Toplantıya yine çeşitli Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılması ve değerlendirmeler yaparak, Harekete destekler vermeleri dikkat çekti.

Toplantıya katılanlar görüşlerini belirtilirken, CHP İİKTİDAR HAREKETİ Başkanı Rufay KARAHAN, Dünyanın ve Türkiye’nin üzücü gündeminin olduğuna dikkat çekerek;

“CHP doğru yönetilir ise, CHP ayağı kalkar ise Türkiye’de ayağı kalkar. Bizim çıkış noktamız ve hedefimiz bunu sağlamaktır” dedi.

“Biz CHP’nin muhalefet kolu değil, İktidara taşıma koluyuz.”

Hareketlerinin, CHP içinde muhalefet olmadığına işaret eden Başkan Rufay Karahan, değerlendirmelerini şöyle sürdürdü;

Bugün maalesef CHP layık olduğu yerde değildir.. CHP hak ettiği yere gelir ise Türkiye kurtulur, adalet sağlanır, İnsan hakları eşit şekillerde dağıtılır ve Ülkemizde tam bağımsız Demokrasi yaşamı gerçekleştirilir.

Bu anlayışla CHP İktidar Hareketi yönetimi, ülke genelinde çalışmaları da başlatılmıştır..

Hareketimiz, Yerel Seçimlerde de Millet İttifakının adaylarına destek verecek ve bu yönde  çalışmalarda bulunulacaktır…

Ve bu Yerel seçimlerde başarılar kazanmak zorundayız. Tüm adaylarımızı ziyaret edip, kendilerine desteklerimizi sunacağız”